KONTAKTA OSS

Vi hjälper dig hela vägen till en lönsam energi­återvinning

Vi är övertygade om att cirkulation av energi som tillförs fastigheter och industriella processer kommer vara en självklar del av framtidens energiförsörjning. Vill du veta mer om hur du kan nå energikrav och hållbarhetsmål samtidigt som detta ökar driftnetto och därmed värdet på din fastighet?

Kontakta oss

Tack! Vi har tagit emot ditt meddelande och återkommer så fort vi kan.
Hoppsan! Något är fel. Var vänlig försök igen!
Vi finns i Umeå, Vilhelmina, Arvika och Stockholm.
Evertherm Reenergy Systems AB
Norra Obbolavägen 139, UMEÅ
Telefon: 090 - 77 19 00
Epost: evertherm@ecoclime.se

Vår organisation

Försäljning av Evertherms produkter hanteras av vårt moderbolag Ecoclimes gemensamma säljkår, som säljer systemlösningar åt alla dotterbolag inom gruppen.

Lennart Olofsson
VD
lennart.olofsson@ecoclime.se
070-537 14 42
Peter Bodin
Försäljningschef
peter.bodin@ecoclime.se
070-555 61 18
Torbjörn Jonasson
Produktchef
torbjorn.jonasson@ecoclime.se
073-073 56 16
Jimmy Andersson
Försäljning Norra Sverige
jimmy.andersson@ecoclime.se
073-632 31 97
Martin Johem
Projektchef
martin.johem@ecoclime.se
070-593 99 70
Anders Mikaelsson
Platschef produktion
anders.mikaelsson@ecoclime.se
070-604 31 49
En säker metod för att öka fastighetsvärdet

Evertherms systemlösning för återvinning av energi i fastigheter har en direkt påverkan på fastighetsvärde och driftnetto, samtidigt som det möjliggör grön finansiering och marktilldelning.

RÄKNA SJÄLV
Eller ladda ned vårt White paper >>